17 Nisan 2013

Yurtiçi Kargo Kafasına Göre Geri Gönderim Yapan Yegane Şube!

Gold pc'den sipariş ettiğim kargonun adresime getirilmesine rağmen evde kimseye ulaşılamadığından Sarıyer Yurtçıkargo şubesinden "3 gün içerisinde" alınabileceği belirtilen kağıt ile işten izin alarak daha 3 günü bırakın, 36 saat içerisinde gidiyorum; bana kargomun geri gönderildiğini söylüyorsunuz. "3 gün"e ne oldu? Ben hemen ertesi gün geliyorum.

Şubenin operasyon amiri herkimse kendi keyfi inisiyatifini kullanabiliyor pekâla. Sorunu ne kabulleniyorsunuz, ne biz çözelim gibisinden müşteri memnuniyeti aksiyonları. 3 haftadır sayenizde, gold'un da işbirliğiyle ben kargoma ulaşamıyorum. Yurtiçi, tekelleşme yolunda fazla özgüven söz konusu sanırım.

Haydar 20 Okunma

Cevaplar

  • Haydar 19 Nisan 2013

    N'oldu? hareket yok

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi19 Nisan 2013

    Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yazılı olarak yapılmıştır. Saygılarımızla Müşteri İlişkileri

  • Haydar 18 Nisan 2013

    Gold pc'den sipariş ettiğim kargonun adresime getirilmesine rağmen evde kimseye ulaşılamadığından Sarıyer Yurtçıkargo şubesinden "3 gün içerisinde" alınabileceği belirtilen kağıt ile işten izin alarak daha 3 günü bırakın, 36 saat içerisinde gidiyorum; bana kargomun geri gönderildiğini söylüyorsunuz. "3 gün"e ne oldu? Ben hemen ertesi gün geliyorum. Şubenin operasyon amiri herkimse kendi keyfi inisiyatifini kullanabiliyor pekâla. Sorunu ne kabulleniyorsunuz, ne biz çözelim gibisinden müşteri memnuniyeti aksiyonları. 3 haftadır sayenizde, gold'un da işbirliğiyle ben kargoma ulaşamıyorum. Yurtiçi, tekelleşme yolunda fazla özgüven söz konusu sanırım.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön