Yurtiçi Kargo İzmit Yahyakaptan Şubesi Hiç Çalışmıyor!

Candan A. |

Kargom İstanbul'dan İzmit'e 1 günde geldi ancak İzmit Yahyakaptan şubesinden bana 3 günde teslim edilemedi. Pazartesi günü sistemden kargomun Yahyakaptan'da olduğunu öğrendim. Salı aradım telefona çıkan bayan çarşamba teslim edileceğini söyledi. Sistemden çarşamba günü kontrol ettiğimde kargomun Gölcük Yurtiçi Kargo şubesine gittiğini gördüm ve Gölcük şubeyle konuştuğumda tekrar Yahyakaptan'a göndereceklerini söylediler.

Bu kadar umursamazlık olmaz. Yahyakaptan şubesi hep bunu yapıyor. Kargomu elime ne zaman ulaştıracaklarını merak ediyorum. Yahyakaptan şubesinden çok şikayetçiyim, teslim etmeyecekleri kargoyu neden alıyorlar.

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Kapıya Teslimat Yapmama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Candan A.
  19 Eylül
  14:25

  İstanbuldan 1 günde İzmit'e gelen kargom, Yurtiçi kargo Yahyakaptan şubesinden 4 gündür bana teslim edilemedi. İzmit merkezde oturmama rağmen kargoyu Yahyakaptan şubesi Gölcük şubeye göndermiş, kargo Gölcükten tekrar Yahyakaptan şubeye döndü. Bölge müdürlüğüne durumu anlattım. Bunun üzerine Yahyakaptan şubeden dağıtım yapan kişi aradı adresimi sordu ve bu kargo bizim değil marina şubesine göndericez yarın ya da öbür gün gelir heralde diye bir cevap verdi. Kargo izmit içi dolaşıp duruyor ve bir türlü bana teslim edilmiyor, çalışıyorum bütün gün kargo ne zaman gelecek diye evde bekleyemem. Durumdan oldukça şikayetçiyim.

 • 19 Eylül
  14:24

  Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır.  Saygılarımızla,  Müşteri İlişkileri