Vahit D. Teşekkür Mesajı

Ilgilerine teşekkür ederim. Umarım tekrar ayni problemler yasanmaz

Yurtiçi Kargo İzmir'e 4. Gün Teslim Edebildiler, Onuda Kendim Gidip Alabildim!

Vahit D. |

Cumartesi yola çıkan kargom normalde pazartesi elimde olması gerekirken, önce Adatepe şubesine gidiyor, adresimin onların bölgesinde olmadığı, yeni açılan Yenigün şubesine aktarıldığı belirleniyor, tekrar Gaziemir merkeze dönüyor, yeniden Yenigün şubeye gönderiliyor ve salı günü dağıtıma çıkıyor. Tüm gün kargoyu beklememe rağmen dağıtıcı apartman girişine evde bulamadık kağıdı bırakıp gidiyor. Adrese teslim edilmek üzere kargolanan ürün için bir de şubeye gitmek zorunda kalarak 4. gün teslim alabiliyorum.

En hızlı ve güvenli gönderi firması olarak gördüğüm Yurtiçi Kargo'yu artık uzun bir süre mecbur kalmadıkça kullanmak istemiyorum.

Ayrıca firmanın sitesindeki şikayet formu da çalışmıyor.

Etiketler :

Geç Teslimat Kapıya Teslimat Yapmama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Vahit D.
  13 Aralık
  20:40

  Her ne kadar arayıp bilgi dönüşü yapsalar da, sadece bir kereye mahsus bir şeymiş gibi aksettirmeye çalışsalar da nafile. 3-4 günden önce teslim edilebilen kargom olmuyor. Neymiş efendim, çok yoğunlarmış, yetiştiremiyorlarmış. Madem işleriniz bu kadar çoğaldı, o zaman personel ilavesi yapılsın. çünkü bir süre sonra bu yoğunluktan başınızı alamadığınız müşterileri mumla arar hale gelirsiniz.

 • Vahit D.
  30 Ağustos
  12:38

  Ilgilerine teşekkür ederim. Umarım tekrar ayni problemler yasanmaz

 • Vahit D.
  27 Ağustos
  14:25

  Yurtiçi Kargo müşteri hizmetlerinden aradılar. Teşekkür ederim. Konuyu kendilerine de izah ettim. Yaşanmış mağduriyete bir çözüm değil ama umarım bundan sonra aynı problemler yaşanmaz.

 • 27 Ağustos
  12:34

  Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yapılmıştır.

  Saygılarımızla

  Müşteri İlişkileri