16 Ocak 2016

Yurtiçi Kargo İzmir Yeni Girne Şubeniz, Evime Uğramadan Evde Olmadığıma Karar Vermiş!

Evet şu anda kargomun ulaşması gereken yerde yani evimden yazıyorum (13 Ocak 2015 17.35). Kargo takibine girdiğimde ise aynı gün 17:01'de yazılan" teslim edilemedi. kargonuz şubededir, ilk dağıtımda teslim sürecine başlanacaktır" yazısını okumaktayım. Yani ben evde (adreste) olduğum halde gelmedikleri gibi saat 17:01 itibarı ile teslim edemediklerini yazmışlar. Nedenini merak etmekteyim.

Eren 112 Okunma

Cevaplar

  • Eren 16 Ocak 2016

    Yurtiçi Kargo şubesi kargomu kaybettiklerini itiraf etti. Peki kargom kaybolduysa sisteme neden "tesllim edildi" bilgisini girdiklerini sorduğumda sistem hata yapmıştır denili. yurtiçi kargo tarafından mağdur edildim. Zararımın karşılnmsını talep ediyorum.

  • Eren 15 Ocak 2016

    Merhaba; Yurtiçi Kargo İzmir Yeni Girne şubesine gidip kargomun akıbetini sorduğumda sistemde teslim edildiğini gördüklerini ama dağıtım görevlilerinin 14.01.2016 tarihli gönderilerinin yer aldığı imza tutanağında ise ismimin karşısında imzamın olmadığını gördüklerini belirttiler. Dün tüm dağıtımları gerçekleştirip benim kargomu teslim etmedikleri, olmayan imzamdan da belli olduğu halde kargomu şubede de, telefon ettikleri dağıtım elemanlarının aracında da bulamadılar. Dağıtım elemanına soruklarında ise benim adrese gelip gelmediklerini bile hatırlayamadıklarını söylediler. Ayrıca şube telefonları da açmıyor belirteyim

  • Eren 14 Ocak 2016

    Şimdi de Yurtiçi Kargo internet sitesi takip bölümünde kargomun bana ulaştığı, teslim aldığım yazısıyla karşılaşmış bulunmaktayım. Ekran görüntüsü mevcut olup, adresime gelmedikleri halde bana teslim edilğini söyleyen bir kargo şirketi ile karşı karşıya kalmaktayım. Apartman görevlileri de kargo teslim alınmadığını söylediler. Yurtiçi Kargo yeni girne şubesi firmaya zarar vermektedir. Kargom elime ulaşmadığı halde neden 14.01.2015 saat 17.25 de teslim aldığım yazılmaktadır? Gerek şube gerekse 4449999 çağrı merkeziniz cevap vermemiştir telefonuma. Yasal yollara başvuracağımı belirtirim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön