09 Haziran 2015

Yurtiçi Kargo İzmir Bayraklı Şubesi Kutuları Yerlere Atarak Taşıyor!

Yurtiçi Kargo 2013 yılının Mart ayında bilgisayarımı taşırken kırmışlardı ve sigortasız taşındığı için bir hak talep edemedim (o tarihteki şikayet numaram: 1440184). Aradan 2 yıldan fazla bir zaman geçti. Bugün Yurtiçi Kargo İzmir Bayraklı şubesinden tarafımıza gelen bir dosyayı almak üzere gittim.

Çalışanların, çeşitli teknoloji firmaları dahil; diğer firmalardan gelen kutuları birbirlerine yerlerde sürükleyerek, atarak taşıdıklarını gördüm. İçerideki bayana başımdan geçen üzücü olayı anlatarak çalışanları uyarmasını istedim. Çıkarken de kendim uyardım ama aynı şekilde taşımaya devam ettiler. Daha sonra çağrı merkezini de arayarak şikayet ettim.

Levent 61 Okunma

Cevaplar

  • Levent18 Haziran 2015

    Firma tarafından dönüş yapılıp bilgilendirme yapıldı, gerekli uyarıları yapacaklarını söylediler. Bu olaydan sonraki Yurtiçi Kargo siparişimi ise arka sokaktaki şube 3 gündür getirmiyor. Arkadaşların şikayetten haberi var çünkü. Tıpış tıpış getirecekler sonunda orası ayrı bir konu. Bu konuyu da genel merkeze ilettim, kargom yarın da gelmezse buraya da yazacağım.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi10 Haziran 2015

    Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön