02 Ocak 2015

Yurtiçi Kargo İstanbul İçi Yanlış Gönderilen Kargo!

118274103902 no'lu gönderim gönderici tarafından doğru bilgiler verildiği halde yanlış adrese postalanıp üstüne üstlük saygısızca telefonlar yüzüme kapatılıp hakaret vari konuşmalarla cevaplar verilerek tarafım çok ciddi mağdur edilmiştir. Paket içeriği eğitim amaçlı olup 40 kişilik öğrenci grubumuz mağdur edilmiştir.

29 Aralık 2014 Pazartesi sabahı kargomuz Haznedar şubesinden Gedik Paşa şubesine gönderilmesi için teslim edilmiştir. Aynı kargomuz takip numarası ile Gedik Paşa da fakat kargomuz Pendik'te olduğu iddia edilmiş bütün çabalara rağmen pakete ulaşılmamıştır. Şimdi Yurtiçi Kargo yetkililerine soruyorum; Sizin bir kalite standardınız var mı yok mu?

Ali 71 Okunma

Cevaplar

  • Ali05 Ocak 2015

    Tamamı ile isim ve yaptıkları reklamlardan kaynaklaman popülariteyi taşıyamadıklarını büyük firma olma sorumluluğunu basit getir götür işlerinden başka bir ilerleme kaydedemeyeceklerini düşünüyorum.

  • Ali05 Ocak 2015

    Ürün tam 8 gün geçmesine rağmen İstanbul içi teslimat tarafıma yapılmamış olup hukuki işlem uygulanması için avukat aracılığı ile işlem başlatılacaktır. Çok değerli firmanızın bilgisine

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi02 Ocak 2015

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön