25 Mart 2015

Yurtiçi Kargo İstanbul İçi En Erken 2 İş Gününde Teslim Ediyor.

Yurtiçi Kargo firması Beykent bölgesinde İstanbul içi kargoları en erken 2 iş günü içinde teslim ediyor. Kargomun bugün 2. günü ama genede teslim edeceklerinden emin değilim. Mümkün olduğu kadar uzak durulması gereken bir firmadır. Keyfi olarak kargoları bekletiyorlar ki müşteri gelip kendi teslim alsın. O bölgedeki insanları alıştırmışlar, zaman yetmedi deyip bilerek teslim etmiyorlar, müşterilerde gelip şubeden teslim alıyor. Firma genel müdürlüğünün ise umurumda değil. Müşteri memnuniyeti onlar için hiçbir anlam ifade etmiyor. Bu şikayetimi genel müdürlüğe, bölge müdürlüğüne üşenmedim dilekçe ile belirttim. Sonuç umurlarında değil. 2 gün önce verilen kargo hala şubede.

Musa 98 Okunma

Cevaplar

  • Musa13 Ağustos 2015

    Yalan. Kuyruklu yalan. Bırak çözümü siz yalancısınız. 3 gündür kargom sizde. Adresimi mahrumiyet bölgesi lan etmişsiniz. İnşallah batarsınız. Battığınızı görsem kurban kesecem.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi26 Mart 2015

    Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön