Yurtiçi Kargo İşlem Bilgilerinde Yanlış Yapıyor!

Akın B. |

Nedense Yurtiçi Kargo ile gönderilen kargolarımın hiçbiri zamanında teslim edilmiyor. Ne zaman 0 Yurtiçi Kargo ile kargom gelse hemen kargo takipte "Gönderi dağıtıma çıktı" yazıyor. Ama tüm gün beklememe rağmen kargom aynı gün gelmiyor. 408172154111 takip nolu kargom da aynı şekilde halen teslim edilmedi. Yurtiçi kargonun dağıtım arabası evimin önünden geçmesine rağmen kargo takipte "Zaman yetmedi" yazıyor. Adamlar istediği gibi kargo takipte işlem bilgilerinde oynuyorlar.

Aydın Efeler şubesi çalışanları ve dağıtıcı R** Y** hakkında defalarca şikayette bulunmama rağmen hala aynı şekilde devam ediyorlar. Hala aynı şeyi yapmaları ve kime gidersen git diyebildiklerine göre arkaları sağlam demek ki.

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Kapıya Teslimat Yapmama Web Kargo Takip Sistemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Akın B.
  30 Ekim
  18:33

  Şikayetim çözülmemiştir.444 99 99 numaradan bizi arayın diye mail göndermişler."Gerekli işlemler yapılmışmış" bu kaçıncı şikayetim kimbilir.Yaptığınız tek şey sadece uyaracağız demek.Yurtiçi kargo kadar ciddiyetsiz bir firma yok.Hiçbir zaman yetkili birisiyle görüşemiyorsunuz.Sadece müşteri temsilcisi ile görüşülüyor o da klasik "UYARACAĞIZ" cevabını vermekten başka birşey yapmıyor.

 • 30 Ekim
  16:38

  Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır.  Saygılarımızla,  Müşteri İlişkileri