Yurtiçi Kargo İşini Düzgün Yapmıyorlar Müşteriye Saygısızlık Ediyorlar!

Murat P. |

Hepsiburada'dan bir ürün sipariş verdim. Ne yazık ki o da kargo şirketi olarak Yurtiçi Kargoyu tercih etmiş. İlk olarak ürününüz teslim edilememiştir mesajı geldi. Ben de merak ettim herkes teslim ediyor da bu firma neden teslim edememiş? Önce internet sitesine girdim ürün koduyla yerini ve akıbetini öğrenmek istedim. Bana zorla anket doldurmaya çalışan bir siteyle karşılaştım. İnternet sitesinden sonuç alamayınca çağrı merkezini aradım müşteri temsilcisine bağlanmam 11 dk sürdü.

Yakın şubeyi arayıp kargonun yerini öğreneceğini bilgi vereceğini söyledi. Vivaldi (four seasons) eşliğinde bekledikten sonra, biz şubeye ulaşamadık ya siz arayın ya da bizi bir daha arayın dedi. Sizi bir daha aramak istemiyorum çok bekletiyorsunuz dedim kargo neden teslim edilememiş diye sordum, nezaketten uzak sert bir ses tonuyla bana bir şeyler anlatmaya başladı. Bu üslubu hiç hoşuma gitmedi. Müşteriye biraz saygı!

Etiketler :

Çağrı Merkezi Personel Davranış Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Murat P.
  22 Ağustos
  14:22

  Bana mail üzerinden Yurtiçi Kargo tarafından herhangi bir bilgilendirme veya şikayet konularıyla ilgili düzeltmeye dönük bir çalışma olduğu bilgisi ulaşmamıştır. İnsanları yanlış bilgilendirmek ve sorunların üstünü kapatmaya çalışmak doğru bir yöntem değildir. Sorun karşısındaki yaklaşımınız yaptığınız işle ilgili kaygı uyandırmaktadır umarım size emanet ettiğimiz kargoları da aynı mantıkla taşımıyorsunuzdur. Saygılarımla

 • 20 Ağustos
  11:01

  Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize e-posta adresi üzerinden geri bildirim yapılmıştır.

  Saygılarımızla

  Yurtiçi Kargo Servisi AŞ

  Müşteri İlişkileri