25 Ekim 2016

Yurtiçi Kargo İş Yapamıyorlar.

N11.com'dan ucuza gelin adlı mağazadan elektrikli süpürge aldım. Bir gün sonra aynı ürünün fiyatı 35 TL birden düşmüştü. Neyse dedim. Ürünün gelmesini bekledim. Ürün Yozgat Merkeze geleceğine Sorgun'a gitti. Daha önce de adres sorunlarım oldu bu firma ile. Adresi aktarma merkezlerinde değiştiriyorlar veya tümüyle yanlış yazıyorlar.

Hacı 363 Okunma

Cevaplar

  • Hacı27 Ekim 2016

    Yurtiçi Kargo düzelmez. Günden güne de daha kötü hizmet vermekte. Müşteriyi önemsemiyorlar. Ne kadar iş bilmez varsa bu kargoda çalışıyor. Müşteriyle konuşmaktan aciz olanlar hakkında hiçbir işlem yapmıyorlar. Telefona bile bakmıyorlar. Şubeye gittiğinizde ağzından lafı zorla alıyorsunuz. Nezaket, görgüden bahsetmek zaten mümkün değil.

  • Hacı26 Ekim 2016

    Geri bildirim yaptılar Fakat aynı sorunlar hala devam ediyor. Acenteler telefona bile bakmıyorlar. Bir sipariş bir haftayı geçiyor elimize uluşmıyor. Böyle firmalarla çalışılmamasını tavsiye ediyorum.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi25 Ekim 2016

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize telefon no bilgisi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön