03 Eylül 2013

Yurtiçi Kargo İş Savsaklama ve Gerçek Dışı Beyan!

Evlenme yıl dönümü için eşime internetten hediye aldım. Kargonun elime geçiş tarihini planladım. Her ihtimale karşı adres olarak 24 saat açık olan iş yerimi verdim. Görevlileri kargonun gelişinden bana bilgi vermeleri için bilgilendirdim. 30.08.2013 günü gelmesi gereken kargo 02.09.2013 tarihinde ısrarlı çabalarım sonucunda ulaştı. İddialarına göre 30.08.2013 günü gelmişler ama adres kapalıymış.31.08.2013 günü gelmişler ama gönderi kabul takip edilmemiş.

Araştırdığımda adrese hiç gelinmemiş olduğunu ve gelinmiş gibi işlem yapıldığını gördüm. Gecikme nedeni ile manevi zararım var. Bir de yanlış beyan yüzünden personele hesap sordum. Böyle kargoculuk olmaz. Telafi için ise hiçbir şey yapılmadı. Bravo.

Hasan 40 Okunma

Cevaplar

  • Hasan 04 Eylül 2013

    Şikayetime çözüm filan bulunmuş değil. Aldığım ürünü iade ediyorum gönderici kısmına başka birinin ismini yazıyorlar. Bu firma bu işi gerçekten bilmiyor.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi03 Eylül 2013

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön