Yurtiçi Kargo İlgisizlik Had Safhada!

Burcu B. |

07 Mayıs'da bir hepsiburada internet sitesinden 2 adet ürün sipariş ettim. güvenilir hızlı ve işinin uzmanı olarak düşündüğüm için yurtiçi kargo firmasını tercih ettim fakat yanılmışım. İstanbul'dan Marmaris'e 1 günce ulaşan kargom 2 gündür Marmaris'deki adresime ulaştırılmadı.

Adresimi gayet açık yazmama rağmen farklı günlerde kargoya verilen her iki ürünümde yanlış şubeye gönderildi .Firma yetkililerini durumu bildirmeme rağmen dikkate alınmadık. Müşteri hizmetlerini aradım 45 dakika telefonda bekletildim ve yardım alamadım internet sitesinden şikayet linki çalışmıyordu. Şubelerine kesinlikle telefon ile ulaşılamıyor Yurtiçi kargo çok amatör ve müşterilerine ilgisiz tavır sergiliyor.

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Geç Teslimat Çağrı Merkezi Erişim

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Burcu B.
  14 Mayıs
  09:31

  Yurtiçi kargo firması benimle dalga geçiyor olmalı düm askşamüstü tekrar arayıp kargomun gün içinde elime geçeceği bilgisini verdiler fakat akşama kadar ne gelen var ne giden. Armutalan şubesini aradığımızda telefonlar suratımıza kapatılıyor müşteri hizmetleri aynı şekilde yardımcı olunmuyor bu nasıl iş anlamadım. Bu işi beceremeyecekseniz yapmamanız en doğrusu bence bu kadar amatör ve yapacağı işi eline yüzüne bulaştıran bir firma görmedim. Sayenizde sinir hastası oldum

 • Burcu B.
  13 Mayıs
  10:39

  Tarafıma telefon ile dönüş yapıldığı doğru olup yazılı bşr dönüş yapılmamıştır. Ayrıca anneler günü için sipariş ettiğim ürün (13.05.2013) bu gün itibari ile kargom adrese hala teslim edilmemiştir. İlgili firmanın müşteri hizmetlerini defalarca aramama rağmen dönüş sağlanmamış olmasına rağmen şikayetvar.com aracılığı ile şikeyet ettiğim zaman kısa sürede dönüş sağlanması da düşündürücüdür.

 • 11 Mayıs
  17:53

  Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yazılı olarak yapılmıştır.

  Saygılarımızla

  Müşteri İlişkileri