25 Ekim 2016

Yurtiçi Kargo İlgisiz ve Vurdumduymaz Firma!

Hepsiburada.com'dan aldığım 10**** nolu ürünümü almak için sabah 10'da Manisa spil Yurtiçi Kargo'ya gittim bana dağıtıma çıktığını söylediler. Bekledik ama gelen giden olmayınca sorguladım ve sistemde teslim edildi gözüküyordu. Biraz daha bekleyelim belki gelir dedim ama ne ala. Kızıma oyuncak aldığımdan kızımın baskılarına dayanamayıp spil Yurtiçi Kargo şubesine gittim ve durumu anlattım. Bana oradaki bayan lakayıt bir şekilde bazen olabilir böyle şeyler diyerek kargomu teslim etti. Ayrıca sunuda belirteyim gitmeden önce defalarca aradım ama telefona cevap veren olmadı. Bu durumu da bildirdim. Aradığımı söyledim ama bayan çok yoğun olduklarını ifade etti. Belki masasının önünde müdür yazan şahsa durumu anlattım ve ondanda açıkçası beklediğim cevabı aldım. Olur bazen böyle dedi ve şikayet et o zaman dedi. Ve ne acıdır ki bu ilk kez başına gelmedi.

Özgür 79 Okunma

Cevaplar

  • Özgür 27 Ekim 2016

    İlgisiz olduğunuz işte buradan belli. E postaya sizi aradık ama ulaşamadık dermişsiniz. Ne araması ne ulaşılamaması kardeşim. Sizi bir daha tercih etmem ve bulunduğum büyük kurumda da bunu yayacağım. Sizin bu durumda hiçbir işlem yapmadığınızı zaten şubenizdekiler in de bana vermiş olduğu pişkin hareketlerinden de belliydi.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi26 Ekim 2016

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize e-posta adresi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön