02 Mayıs 2013

Yurtiçi Kargo İlgisiz Şube Müdürü!

Kargom 27 Mayıs cumartesi yola çıkmasına rağmen hala elime ulaşmamıştır. Bursa /Nilüfer /Görükle şubesi normal sürede ertesi gün gelen kargom 4 gün geçip 5. gün olmasına rağmen gelmemiştir. Araya tatil günü olan pazar ve 1 Mayıs girdi kabul ediyorum ama şubeye bilgi almak için telefonla da ulaşamıyorum, en son kendim gidip sordum şube müdürü bana dün 1 Mayıstı dedi bende ondan öncede iki gün vardı ama gelmediğini söyledim ve ilgisiz bir şekilde diğer müşteriyle ilgilenmeye başladı.

Daha sonra bayan ilgilendi müdür beyde arkamdan (nolmuş kargosuna) dedi bu kadar saygısız bir tavırla duymama rağmen bir şey demedim onlara gösterdiğim saygıyı onlardan da görmek isterdim.

Gülşah 109 Okunma

Cevaplar

  • Gülşah03 Mayıs 2013

    Yurt içi kargo bursa görükle şubesini daha bugün şikayet ettim geri dönüş yaparak sorun hakkında şubenin uyarıldığını söylendi ama benim 27 nisanda yola çıkan kargom bu günde gelmedi. Kaç gündür teslim edilmediği gibi bide yetersiz adres yazmışlar gönderi takip formuna çocuk mu kandırıyorsunuz siz küçücük köyde neredeyse gün aşırı kargo getirdiğin yerimi bulamadın madem yapamayacaksınız bu işi bari alış veriş siteleri gibi yoğun gönderinin olduğu yerden müşteri almayın bizi de mağdur etmeyin.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi02 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön