20 Ekim 2016

Yurtiçi Kargo İlgisiz Kargo!

İzmir Bergama şubesine bağlı Yurtiçi Kargo'da 26 TL kargo ödemesi olan ve almak istemediğim geri gidecek bir kargom var. Halende geri göndermek için neyi bekliyorlar anlamıyorum. Bunlar alışmış müşteri mağdur ola ola 3-5 gün kargonun geri iadesini bekletmeye. Bu kargo acilen bugün geri iade edilsin ki satıcı da bir an önce paramızı geri iade etsin. Ben burada geciken kargolara göre gün sayamam. Ayrıca da Bergama Yurtiçi Kargoyu defalarca aramamıza rağmen kimse telefonu açmıyor, muhatap olmuyor.

Sevinç 110 Okunma

Cevaplar

  • Sevinç25 Ekim 2016

    Yurtiçi Kargo kargo ücreti ürünün yarı fiyatına mail olduğu için almak istemediğim kargoyu 1 hafta bekletmek niyetinde. İzmir Bergama şubesi Yurtiçi Kargo sana sesleniyorum:Madem telefonlara cevap vermek niyetin yok bu kargoyu satıcıya geri iade et ve teslim et. Sonradan bana mesaj atmayınki Bergama şubesini arayın ve bizide burada yalandan oyalamayın. Farkıntaysanız hiç başka kargolar dan şikayetçi olmadım, hep sizden oldum. Çünkü siz müşterilere sürekli sorunlar yaşatıyorsunuz.

  • Sevinç22 Ekim 2016

    Yurtiçi İzmir Bergama şubesinde teslim almak istemediğim ve ısrarla kaç kere geri gidecek söylememe rağmen 313380390737 kodlu kargom şubede daha kaç gün bekletilmek? O kadar ilgisiz bir şubesi defalarca aramamıza rağmen kimse telefonu açmıyor. Genel müşteri hizmetleri de ısrarla şubeyi arayın söyleyin diyor. Bizde diyoruz ki telefonlarımıza cevap veren yok. Daha kaç kere söyleyelim ve arayalım. Bizim de işimiz gücümüz var. Arka arkaya arıyoruz yine cevap veren yok. En son kargomuz kayb olacak. Sonrada neymiş efendim bizim bir bilgimiz yok diyecekler. O zaman da dava açarım mahkemeye şikayetçi olurum.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi21 Ekim 2016

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize e-posta adresi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön