21 Ekim 2014

Yurtiçi Kargo İletilemeyen Kargo!

Adana'dan 17.12.2014 tarihinde gönderdiğim kargo 20.10.2014'de Serdivan şubesine ulaşıyor. 20.10.2014 tarihinde saat 11.32'de dağıtım yapılmak üzere araca yükleniyor. İnternetten takip ettiğim kadarıyla aynı gün 20.22'de iletilmedi diye not düşmüşler.

Kargonun üzerinde kocaman alıcı adı ve telefon numarası ve hatta alıcı şahsın oda numarasına kadar yazmamıza rağmen ulaştırılamayan bir kargo var. Bu yetmezmiş gibi Serdivan şubesini 2 numarasını da defalarca aramama rağmen telefon bir türlü açılmadı.

Müşteri hizmetlerindeki bayan çalışanlarının GSM numaralarının kendilerinde olmadığını söyledi, bu kadar komik olunur mu ya. Acil yetişmesi gereken bir resmi evrağınız varsa yazık olur benden demesi...

İsmail 40 Okunma

Cevaplar

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi25 Ekim 2014

    Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yazılı olarak yapılmıştır. Saygılarımızla Müşteri İlişkileri

  • İsmail21 Ekim 2014

    işlemim halloldu ama onların değil bizim çabamızla, arkadaşım bir türlü arayıp ulaşamadığımız serdivan şubesine şahsen gidip teslim aldı.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön