08 Şubat 2014

Yurtiçi Kargo İle Hep Aksaklıklar Yaşıyorum!

Hizlial.com adresinden ürün aldım bugünde iadesini istedim kendileri de Yurtiçi Kargo ile Yukarı Dudullu Organize Sanayi Bölgesi 1.Cadde No: 13 Ümraniye - İstanbul adresine teslim edin dediler. Eve kurye çağırarak adresi ve firma adını yazıp gelen kuryeye teslim ettim.

Gelen kurye fiş bile getirmemişti takip edemiyordum kargomu. Şu saatlerde Şubeyi 20 dakika boyunca aradıktan sonra kodumu aldım. Kontrol ettiğimde alıcıyı çok farklı gördüm. Trendyol adındaki alakasız e-ticaret sitesine gönderim yapacak şekilde düzenlemişler adres olarakta Logıpark Tesisleri, Orta Mh. Öztaş Şok. No:3 Tuzla İstanbul şeklinde düzenleme yapmış.

Şu anda kargom alakasız bir yerde. Şimdi de benim iade gün sürem dolacak!

Emre 129 Okunma

Cevaplar

  • Emre 08 Şubat 2014

    Hiç bir şekilde çözüm yapılmadı.Çağrı merkezi arıyor Yanlışlığı kabul ediyorlar fakat verdikleri bilgi trendyol.com'un baktığı şube olan Atlantis şubesine bilgi verildi kargonuzu teslim etmicekler dediler.Ama aradan saatler geçtikten sonra Atlantis şubesi ilgili kargomu Trendyol.com'un deposuna teslim ediyorlar. Kargomu verdiğim Topkapı şubesinide adres değişikliği için bilgilendirme yaptım.Ama adamlar çok ukalalar onlarla iletişim kurmak çok güç.Napalım biz şimdi diyorlar iadem sürem dolacak dediğimde ise geçmez geçmez 1 ay süresi var onları diyerek akıl bile veriyorlar.Halbuki 7 gündür iade süresi. Yani genel olarak Topkapı şubesi tamamen hatalıdır.Bu hatayı telefi etmek için genel müdürlük bile işi beceremeyip Atlantis şubesi teslimatı yaptı.Nasıl kontrol ediyorlar bunlar ? Bu şirketin nasıl bir işleyişi var çok merak ediyorum.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi08 Şubat 2014

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön