15 Ekim 2016

Yurtiçi Kargo İki Sokak Öteye 3 Günde Teslimat Yapılmıyor.

Yurtiçi denen ilgisiz umursamaz bu kargo firması bugüne kadar hiçbir siparişimi evime teslim etmedi. Çarşamba sabahı şubeye gelen siparişimi iki sokak öteye getirip teslim etmiyorlar. Cuma günü saat 17:00'de ben gidip şubeden alıyorum. 3 gün bekliyor ve umursayan yok. Ben gitmesem ne zaman getirmeye niyetlenecekler bilmiyorum. Bundan sonra alışveriş sitelerinden sipariş verirken bu firma ile çalışanlardan kesinlikle bir şey satın almayacağım.

Mehmet 64 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet 27 Aralık 2016

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte diyorlar ama kapıma gelmedikleri ve beni aramadıkları halde "Yetkili Yok" ve "Kargo eksik, kargo Gelmedi" bahaneleriyle şu an şubede bekleyen üç adet kargom mevcut. Aynı bahaneleri uyduracakları üç adet kargom da henüz yolda. Hepsiburada'ya da mesaj attım. Eğer alternatif kargo şirketi oluşturmazlarsa üyeliğimi iptal edip bir daha onlarla çalışmayacağım. Gerçekten gelip bulamasalar ya da arasalar eyvallah diyeceğim ama o kargoların şubeden çıkmadığını adım gibi biliyorum. Diğer firmalar beni her defasında evde buluyorda bunlar mı bulamıyorlar. En az 10 defa yaşadım bunu. Sadece bir defa evime geldiler o da gıda malzemesi olduğundan. Bu kadar işgüzarlık olmaz.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi17 Ekim 2016

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize e-posta adresi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön