15 Mayıs 2013

Yurtiçi Kargo İki Gündür Alınmayan Kargo!

Yurtiçi kargo Beylikdüzü şubesi 2 gündür gelip kargomu teslim almıyor. Avea bayisi olarak daha önce Beykent şubesiyle çalışıyorduk orada bu tarz sorunlar hiç olmuyordu.Acil göndermem gereken fatura iki gündür bu arkadaşların keyfini bekliyor.Her gün aramama rağmen hala gelip almadılar.Bu fatura yerine ulaşmadığı için karşı firma bana ödeme yapmıyor.Bu arkadaşların vurdumduymaz davranışları yüzünden firmam zarara uğradı.

Bu zararımı Beylikdüzü şubesindeki arkadaşlar karşılayacak mı.İşlerini doğru düzgün yapamayacaklarsa bu işi bıraksınlar firmamı bu kadar zarara uğratmaya kimsenin hakkı yok.

Sibel 61 Okunma

Cevaplar

  • Sibel 18 Mayıs 2013

    13 mayıs'tan beri yurtiçi kargo gelip kargomu teslim alacak şikayet ettiğim gün beni arayıp bu sorunu çözeceklerini söylediler fakat bugün ayın 18 fakat ne gelen nede sorununuz çözüldümü diye arayan var.Yurtiçi kargonun kurumsal bir firma olduğunu düşünüyordum fakat bu yaptıkları çok fazla amatör olduklarını gösteriyor.

  • Sibel 16 Mayıs 2013

    sabah yazdığım şikayete istinaden yurtiçi kargo yetkilileri tarafından arandım ve şikayete konu olan şube ile ilgili bir karışıklık var sanırım benim aradığım şubenin tel no 212 8540815 bu telefon numarasını sürat kargonun internet şubesinde b.düzü olarak gözüküyor fakat bana verilen bilgide buranın büyükşehir şubesi olduğu söylendi gerçi buda çok önemli değil beni arayan arkadaşa tam adresi verdim bize bakan şube yönlendirilebilirdi.sonuç olarak bugünde kargom alınmadı ve ben arkadaşların keyfini beklemekten çok sıkıldım.bu yapılan daha doğrusu yapılamayan işlem kurumsal bir firmaya yakışmıyor.kargomu başka bir kargo şirketiyle göndereceğim.bu arkadaşlarda kargo işi yapmasınlar.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik yazılı açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön