14 Haziran 2016

Yurtiçi Kargo Hizmet Kusuru!

Yurtiçi Kargo'dan aldığım son 4 kargonun hiç biri elime ulaşmadı. Üstelik enteresan tarafı şu evde olmama evde insan olmasına rağmen kapıya ulaşılamadı notu bırakılıp gidiliyor. Ne bir arama ne bir bildirim hiçbiri yok. Sabah saatlerinde gönderinin yapılacağına dair bir mesaj geliyor bekliyorsunuz ve kapınızda bir not buluyorsunuz. Ve bu her defasında oluyor. Hizmet dedikleri şey bu.

Daha sinir bozucu olan ikinci husus ise bu şikayeti belirtmek için hiçbir firma yetkilisine ulaşılamıyor olması. Bütün şube telefonlarını merkez hatta aktarıyorlar ve merkez hatta telefonunuz asla açılmıyor müşteri temsilcisi tarafından hizmet alamayacaksak niye sizi tercih edelim ki?

Hasan 48 Okunma

Cevaplar

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi15 Haziran 2016

    Sayın, Akış 906773146**** nolu gönderiniz ile ilgili teslimat sorunu hakkında Tarafımıza iletilen 5716822 talebiniz ile ilgili Müşteri Hizmetleri Ekibimiz sizleri bilgilendirmiştir. Öneri ve taleplerinizi, 444 99 99 Yurtiçi Kargo müşteri hizmetleri ve www.yurticikargo.com İletişim sayfasından bizlere iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön