Yurtiçi Kargo Hizmet Kaliteniz Problem!

Uğur Ş. |

10468833*** numaralı kargo 20.09.2016'da saat 09:18'de Bursa - Mesken şubesine ulaştı. Bizim eve mesafesi taş çatlasa yarım saat. Saatlerce mesken şubesini telefonla arayıp ulaşmaya çalıştım ancak çalışanların çok önemli işleri olmalı ki telefonları açma zahmetine girmediler. Saat 15:18'de de kontrol ettiğimde teslim edilemedi.

İlk dağıtım gününde teslim sürecine başlanacaktır şeklinde bir bildirim gördüm. Eğer işinizi yapamıyorsanız başka iş yapın kardeşim. Bugün kargo gelecek diye izin aldım eve kapandım. Sizin sorumsuzluğunuz ve beceriksizliğiniz yüzünden yarın da eve kapanmak zorunda kalacağım. Yurtiçi Kargo'yu bir daha kullanmayacağım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Uğur Ş.
  21 Eylül
  16:15

  Kargoyu gidip kendim teslim aldım mesken şubesinden. Kargo ücreti 5 TL idi taksi ücreti 30 TL. Teşekkürler Yurtiçi Kargo...

 • Uğur Ş.
  21 Eylül
  11:51

  Ana merkezinizi aradım kargomun Bugün de dağıtıma çıkmadığını kendilerinin bir şey yapamayacağını mesken şubesini aramam gerektiğini söyledi. Mesken şubesinde ise telefonu açan bir Allah'ın kulu yok. Verdiğiniz hizmetin beş para etmediğini düşünüyorum

 • Uğur Ş.
  21 Eylül
  11:27

  Çözüme yönelik işlem yapıldığı falan yok. Şu an kargo sorgulaması yaptığımda tahmini teslim tarihi bile silinmiş görünmüyor. Bilgi olarak da """İlk dağıtım gününde teslim sürecine başlanacaktır. """ gibi saçma sapan bir cümle yazıyor. İlk dağıtım günü ne zaman kardeşim? Neden mesken şubesinin 0 224 362 80 77 nolu telefonunu açan bir Allah'ın kulu yok? Neden bu telefonu arayıp otomatik sorgulama yaptığımda sistem hatası oluştu deyip telefon suratıma kapanıyor? Sabah beri sizi bekliyorum ben paramla rezil olmaya mecbur muyum?

 • 20 Eylül
  18:21

  Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize e-posta adresi üzerinden geri bildirim yapılmıştır.

  Saygılarımızla

  Yurtiçi Kargo Servisi AŞ

  Müşteri İlişkileri