16 Nisan 2013

Yurtiçi Kargo Hizmet Alamama!

Sabah 10:00 da yaptığım kargo alım talebi 18:30 da gelmedi, aradığımda saat 18:30 a kadar alım yaptıklarını söylemişlerdi,daha önce normal kargo elemanlarının yaptığı dağıtımda en geç 14:30 da gelen kurye gün bitimine kadar beni bekletti ve halen gelmedi, çünkü Suadiye şubesinden 9'a yakın eleman çıkarılmış ve kurye elemanı yerine şoför, muhasebeci ve diğer çalışan personel kullanılmaktadır, kendileri de doğal iş akışını bilmediğinden akşamın son saatine kadar ya da o gün hiç gelmemektedir. Ve bizler mağduruz.

Kanununda böyle bir çalıştırma biçimi var mıdır? Suadiye şubesi telefonları hiç ama hiç açılmıyor, hizmet sektöründe hizmet alamama gibi bir durumu nasıl açıklayacaksınız?

Banu 19 Okunma

Cevaplar

  • Banu17 Nisan 2013

    Bildiri yapmışlar mış,mailime sizi telefonla aradık ulaşamadık yazmışlar,bu bildirim oluyo da benimmi haberim yok..neden yazılı açıklama yapılmıyor??

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi17 Nisan 2013

    Müşterimize ilgili birimiz tarafından 17.04.2013 tarihinde yazılı olarak gerekli geribildirim yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

  • Banu16 Nisan 2013

    Sözkonusu kurye beklediğim gün hiç gelmedi 19:00 da müşteri temsilcilerini aradığımda,iş yoğunluğundan gelemediğini yarın geleceklerini söylediler,bu rahatlık neredn geliyo acaba?insanlar sizi bütün gün bekleyecek ve siz rahat rahat yarın gelirler diyeceksiniz,bu laubali tavrı nasıl açıklayacaksınız reziller.. saatyediyi geçiyodu dışarı çıktığımda bir alt sokakta kurye arabasını gördüm yanlarına gidip bir üst sokaga neden gelmediklerini sorduğumda onlara suadiye sb den benimle ilgili hiçbir bildiri yapılmadığını söylediler bunu nasıl açıklayacaksın rezil kurum!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön