30 Eylül 2013

Yurtiçi Kargo Hiçbir Şeyi Zamanında Yapmadı!

26.09.2013 Perşembe gün Yurtiçi Kargo'yla İzmit'e kargo yolladım. Cumartesi sabah mutlaka yerine ulaşmasını tembih ettim. Defalarca telefon etmeme rağmen( telefon kayıtları cep tl.da kayıtlı) gerek Eskişehir gerek İzmit şubesi birbirini suçlayıp bugün teslim edileceğini söylediler. Ancak teslim edilmedi. Kargo Pazartesiye kaldı. Pazartesi kızım işte. Salı ev taşıyacak. Zamanında almadılar, zamanında faturayı getirmediler, zamanında teslim etmediler.

Nevin 81 Okunma

Cevaplar

 • Nevin 05 Ekim 2013

  Bana yazılı olarak gönderilen mail de yalnız telefonla arandığım ama ulaşılamadığım, verilen numarayı aramam yazmaktadır.Çözüm için asla uğraşılmamış, kargo da kızımın Barış Şubesine kadar gitmesine rağmen Pazartesi akşam üzeri teslim edilmiştir.Ayrıca İzmit Barış şubesinde çalışan bayan''Çok işim var, ne yapabilirim'' gibi hiç hoş olmayan biçimde telefonlarımı yanıtlamıştır.Ben zaten defalarca aradım.Neden tekrar arayacağım.Bu kadar ilgisiz bir kuruluş görmedim....

 • Nevin 03 Ekim 2013

  Yurtiçi Kargo 444 9999 nolu telefonumu 2 kez çaldırıp kapadı,ben telefonu açana kadar.Sonra bana'' aradık ulaşamadık bu numaradan arayın '' diye mail atmışlar.Zaten enaz 15 kere aradığım için tekrar arasınlar diye bekledim ama aramadılar.Başka da çözüm için bir şey yapmadılar.Size yanlış aksettirmişler.Kargoyu da Pazartesi akşam üzeri teslim edebildiler.... Şikayet var a ,ilgiledikleri için çok teşekkürler.

 • Nevin 03 Ekim 2013

  Defalarca telefonlarıma rağmen hiç çözüm üretilmedi.2 kere telefonumun çaldırılması hariç.Bana bu numaraya ulaşamadık siz arayın diye mail attınız.Ben önceden enaz 15 kere aradım(aramalarım kayıtlıdır) hiçbir çözüme ulaşamadım.

 • Yurtiçi Kargo Temsilcisi30 Eylül 2013

  Müşteriye mail ile açıklama yapıldığında; Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yazılı olarak yapılmıştır. Saygılarımızla Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön