22 Aralık 2014

Yurtiçi Kargo Hiçbir Kargoyu Süresinde Teslim Etmiyor!

Yurtiçi Kargo uzun süredir hiçbir kargosunu makul sürede teslim etmiyor. Gelen kargolar hasarlı değilse bile ambalajları zarar görmüş ya da kirli oluyor. İnternetten satın aldığım kitap satıcı tarafından 16.12.2014'de kargolanmış. Kargo takip sayfasına göre ertesi gün şubeye ulaşmış. Sayfaya göre günde iki kere bekletiliyor bilgisi girilmiş.

Bugün 22.12.2014 ve hala kargo yok. Daha önce de benzer sorunlar yaşadım ve müşteri hizmetlerine bildirdim. Kesinlikle çözüm üretmiyorlar. Yazılan şikayetlerin altına da sorun çözülmüştür yazıyorlar. Yine aynı davranacaklardır.

Vahap 147 Okunma

Cevaplar

  • Vahap23 Aralık 2014

    çözüme yönelik ne gibi işlemler gerçekleştirdiniz ve bana yazılı olarak ne zaman cevap verdiniz. kapıya bırakmayıp bıraktık dediğiniz haber kağıtları gibi yazılı cevap verdik ama şikayetçinin haberi yok.. ne güzel zırvalamaya devam ve zırvalamayı çözüm zanediyorsunuz. hiçbir sorunum çözülmedi. hiçbir yazılı cevap verilmedi. aranmadım. aranmak da istemem çünkü aradıklarında da yukarıya yazdıkları standart cevapta olduğu gibi saçmalıyorlar çözüm üretemiyorlar. ayrıca geciken teslimatı nasıl çözersiniz ki? zamanı geri sarıp zamanında teslimatı gerçekleştirek mi? sizi uzun zamandır tercih etmiyorum ama gelen gönderilerde elim mahkum mağdurunuz olmaya devam ediyorum.

  • Vahap23 Aralık 2014

    yurtiçi kargo hiçbir sorunu çözmüyor ve müşteri ile dalga geçiyor. standart cevapları kopyala yapıştır yöntemini çözüm zanediyor ve bizim de bunu kabul edeceğimizi bekliyor. kötüsün ve en kötüsüsün yurtiçi kargo. sorun çözmeni de beklemiyorum. sadece yaşadıklarımız bilinsin ve insanlar ona göre tercih yapsın diyedir tüm çabam.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi23 Aralık 2014

    Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yazılı olarak yapılmıştır. Saygılarımızla Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön