Yurtiçi Kargo Herkes Birbirinden Habersiz Kimse İşini Yapmıyor!

Şebnem Ü. |

Yurtiçi Kargo'ya iletilen şikayetler ne yazık ki işleme alınmıyor. Defalarca İstanbul Levent büro ile yaşadığım sıkıntıları dile getirdim ancak geri dönüş olmadığı gibi sorunum da çözülmedi. Son olarak teslim edilmesi gereken ürün sayısı 8 olması gerekirken 7 parça teslim edildi. Araçta unutulan parça için aradığımda Pazartesi günü teslim edileceği belirtildi. Pazartesi aradığımda yine habersizlerdi.

Genel müdürlüğe şikayette bulundum. Salı günü gelecek dendi ancak ne kimse aradı ne de ürünüm teslim edildi. Üstelik Levent büroya ulaşılamadı. Genel müdürlük dahil ulaşamıyor. Hatta 17'den sonra bu büro sanırım iş yapmıyor.

Bir sorun karşısında Yurtiçi Kargo'nun peşinden koşmaktan sıkıldım!

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Hasarlı/Eksik Kargo Teslimi Geç Teslimat Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Şebnem Ü.
  26 Aralık
  04:21

  maalesef firmanıza eksik ürün şikayetinden daha çok Levent şube ile ilgili şikayette bulunmuştum. Tarafıma yapılan telefon görüşmesinde şubeye olan şikayetim değil eksik ürün konusu dile getirildi. Oysa tüm şikayetlerimi şube ile yaşamaktayım. Umarım bu konu dikkate alınır (nedense pek ümidim de yok)!

 • 25 Aralık
  18:26

  Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır.

  Saygılarımızla,

  Müşteri İlişkileri