24 Aralık 2014

Yurtiçi Kargo Herkes Birbirinden Habersiz Kimse İşini Yapmıyor!

Yurtiçi Kargo'ya iletilen şikayetler ne yazık ki işleme alınmıyor. Defalarca İstanbul Levent büro ile yaşadığım sıkıntıları dile getirdim ancak geri dönüş olmadığı gibi sorunum da çözülmedi. Son olarak teslim edilmesi gereken ürün sayısı 8 olması gerekirken 7 parça teslim edildi. Araçta unutulan parça için aradığımda Pazartesi günü teslim edileceği belirtildi. Pazartesi aradığımda yine habersizlerdi.

Genel müdürlüğe şikayette bulundum. Salı günü gelecek dendi ancak ne kimse aradı ne de ürünüm teslim edildi. Üstelik Levent büroya ulaşılamadı. Genel müdürlük dahil ulaşamıyor. Hatta 17'den sonra bu büro sanırım iş yapmıyor.

Bir sorun karşısında Yurtiçi Kargo'nun peşinden koşmaktan sıkıldım!

Şebnem 167 Okunma

Cevaplar

  • Şebnem26 Aralık 2014

    maalesef firmanıza eksik ürün şikayetinden daha çok Levent şube ile ilgili şikayette bulunmuştum. Tarafıma yapılan telefon görüşmesinde şubeye olan şikayetim değil eksik ürün konusu dile getirildi. Oysa tüm şikayetlerimi şube ile yaşamaktayım. Umarım bu konu dikkate alınır (nedense pek ümidim de yok)!

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi25 Aralık 2014

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön