06 Mayıs 2015

Yurtiçi Kargo Her Zaman Yaptıkları Gibi Kargomu Doğru Şubeye Yönlendiremedi!

Sürekli şikayet kaydı açtırmaktan bıktım. Kargodan beklediğim ürünün Yurtiçi Kargo firmasıyla geleceğini öğrenince hemen kargo durumuna bakıyorum. Çünkü bu zamana kadar yurtiçi ürünümü hiç 1 günde teslim alamadım. Şubelerine ulaşamadım ve bölge müdürlüğünün çözümlerine erişemedim. Nasıl bir kargo şirketi çözemedim.

Sürekli mi yanlış girilir varacak şube adı. Adresimi özellikle açık ve net yazıyorum yanlışlık olmasın diye sürekli farklı şubeye gidiyor. Esas çözmesi gereken birim bile yapacak bir şey yok hanımefendi diye yanıt veriyor. Telefonları istedikleri zaman açılıyor. Nasıl bir iş anlamadım. Bundan sonra alışverişimi çalıştığı kargo şirketine göre yapacağım.

Tulay 62 Okunma

Cevaplar

  • Tulay11 Mayıs 2015

    Çok ilginç bir çözümleme süreci bana hiçbir şekilde bir bağlantıya geçilerek hiçbir açıklama yapılmadı. Yine her zaman ki gibi ben gecikmeli kargomu teslim aldım. Bırakın şubeyi Bursa bölge müdürlüğü bile çözüm üretmedi. Kaldı ki bu yurtiçi ile tekrar çalışırsam yine devam edecek bir sorun. Çalışanların ve yönetenlerin rahatlığı ile ilgili bir durum. Buraya şirketin cevabı tamamen biz çözdük sorunu demek için yoksa bir bağlantı bile kurulmadı. Aranmadım bile.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi08 Mayıs 2015

    Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yazılı olarak yapılmıştır. Saygılarımızla Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön