Yurtiçi Kargo Her Zaman Olduğu Gibi Bırakılmayan Evde Bulunamadı Notu!

Edibe İ. |

Yurtiçi Kargo Ankara Hoşdere şubesi benim aile bütçeme istemeden de olsa o kadar fayda sağladı ki. Onların sayesinde internetten alışveriş yapmaktan soğudum. Normalde asla Yurtiçi Kargoyu seçmezdim fakat Hepsiburada'dan yaptığım alışverişte tek kargo seçeneği onlar olduğu için ve derslerimden dolayı kitabı sipariş etmek zorunda olduğumdan mecburen sipariş verdim ve sonuç yine değişmedi "alıcı evde bulunamadı bahanesi".

Sabahtan beri evde bekliyorum. Eve gelen giden yok. Arayınca da bilgi fişi bıraktık dendi fakat bilgi fişi yok. Sonra elemanın fiş kağıdı bitmiş ondan bırakamamış dendi. Ne bir özür var, ne alttan alma bir de adam üstüne yarın getiririz dedi. Kafasına göre takılıyorlar, canları ne zaman isterse yani... Acil bir gönderi olup olmaması umurlarında değil. Bu şubeyi kaç kere şikayet ettim ben bile hatırlamıyorum neden büyük firmalar bunlarla çalışır anlamıyorum...

Etiketler :

Şube Personel Davranışı Kapıya Teslimat Yapmama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Haziran
  11:49

  Sayın, IZBUDAK


  91198700**** nolu gönderiniz ile ilgili teslimat sorunu hakkında

  Tarafımıza iletilen 5809282 talebiniz ile ilgili Müşteri Hizmetleri Ekibimiz sizleri bilgilendirmiştir.

  Öneri ve taleplerinizi, 444 99 99 Yurtiçi Kargo müşteri hizmetleri ve www.yurticikargo.com İletişim sayfasından bizlere iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetleri