26 Mart 2013

Yurtiçi Kargo Her Şeyiyle Vasat!

Baltaş Şubesinden bir adet bilgisayarımı garantiye gönderdim, benim bilgilerimi ve alıcının bilgilerini aldıktan sonra faturada adreslerin yanlış olduğunu söyledim. Sorun çıkmayacağını yeni adresinizi bir boş kağıda yazın ben siz gittikten sonra hallederim dedi. 5 gün geçmesine rağmen hallolmadı. Bugün 3 defa aradım sabah akşam olmak üzere ve ilgileneceklerini söylediler, bugün kargom gelecekti güya fakat gelmedi iadesini talep etmeme rağmen.

Ben uçağımı kaçırdım bu yüzden ve bu kadar büyük bir firmanın bu kadar ilgisiz davranması Bölge Müdürlüğünün baştan savmak için öylesine dinlemesi beni çıldırtan nokta oldu. Bilgisayarımın yarın evimde erken saatte olmaması hukuki yola başvuracağım.

Buğra 59 Okunma

Cevaplar

 • Buğra 04 Ekim 2013

  Hala vasat, 4 Ekim 2013 yeni kargomda yine aynı sorun.

 • Buğra 04 Ekim 2013

  Hala vasat

 • Yurtiçi Kargo Temsilcisi26 Mart 2013

  Müşteriye telefon ile açıklama yapıldığında; Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

 • Buğra 26 Mart 2013

  Bugün 4. Kez Genel Müdürlüğü aradım, artık son raddeye gelmişti, hala yarın göndeririz diyorlar. Kayıt altına alınan tüm konuşmalar, kendi telefonumdaki application' daki tüm konuşmalar dahil belirttim mağduriyetimi uçağım bugün 22.00'da dedim prosedür gereği yarın gelebilir ancak dedi... İnsanları sıkıntıya sokan bir prosedür mü? Call Center dahil bir kişi yanmayacak bu işten kayıt altına alınıp görüştüğüm hepsi şubedekiler hepsi gidecek. Şuan yazımdan sonra adliyeye gidiyor olacağım. Arıkanlı Holding bu saatten sonra özel olarak aramasın beni hatlarımız çekmiyor gibi bahaneler uydurarak telefon kapatmasınlar artık buradan herkes görsün herşeyi. Hukuki süreçte delillerim ve olanaklarım şuan sizden daha üstün kılıf uyduramayacaksınız. Saygılarımla Buğra Ç.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön