02 Mayıs 2013

Yurtiçi Kargo Her Kargoya İstanbul Turu Yaptırıyorlar!

Yurtiçi kargo tekrar beni şaşırtmayarak hizmet kalitesini kanıtlamış durumda. Gönderi kodu 907572441943 olan kargom şu an tam anlamıyla bir İstanbul turu yapıyor. Biz Yurtiçi kargo mağdurları kargomuz bugün gelir umuduyla bekliyoruz. Zamanımızı çalıyorlar.

2 gün önce kargo :
1)Kadıköy'den çıktı (ben Şişli'deyim)
2) Sancaktepeye gitti
3) Kağıthaneye gitti
4) Şişli'ye gitti
5) Kagıthaneye gitti (Bugün)
6) Ve şu an elime ne zaman ulaşacağının bilgi yok!

Tam bir rezillik. Bu firma yanlış şubelere yönlendirip müşterileri mağdur bırakıyor, hatta bu firma tarafından ürünleri kaybolan yakınlarım var!

Simla 65 Okunma

Cevaplar

 • Yurtiçi Kargo Temsilcisi28 Mayıs 2013

  Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yazılı olarak yapılmıştır. Saygılarımızla Müşteri İlişkileri

 • Simla 03 Mayıs 2013

  190262897720 gönderi kodlu kargom 3 parça olması gerekirken 2 parça geldi. Teşvikiye Şube'sinin çalışanı Şeref Aksu " ne zaman geleceğini bilmiyorum, bunları da götüreyim ama ne zaman gelir ne olur bilinmez" dedi. Bu kadar sorumsuzluk olmaz, Yurtiçi Kargo'nun her işlemi başarısızlıkla sonuçlanıyor. Biz sizin düzensizliğiniz yüzünden vaktimizi kaybedip mağdur olmaktan sıkıldık! Acilen eksik kargomu teslim edin!

 • Yurtiçi Kargo Temsilcisi02 Mayıs 2013

  Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

 • Simla 02 Mayıs 2013

  Sonunda kargom Teşvikiye Şube'de. Bu kargo firmasının hizmet kalitesi çok düşük olduğundan teslimatta sorun yaşayacağım çok yüksek bir ihtimal o yüzden şubeye telefon açıp ben teslim alacağım dedim. Birbirlerine sordukları soru şu "Kendi teslim alacakmış öyle bir şansı var mı?" İşte kurumsaldan bir haber çalışanlarla dolu bir KALİTESİZ firmadır bu Yurtiçi Kargo.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön