Yurtiçi Kargo Her Gönderide Aynı Sorun!

Onur K. |

Bu kadar kötü işleyen şube firma görmedim ben her zaman her gönderide sorun mu olur Giyimkent kargosu tekstilkente gider 2 şube arası 10 dk mesafe onlar diğerine yönlendirirler. 1 günlük İstanbul içi teslimat kargolarını aralarında dolaştırarak 3 günde teslimat yapıyorlar. Ne e-mallerine bakıyorlar nede telefonlara tüm gün boyunca sabah 09:00-16:00 arası arıyorum. Bir kişi bile açmıyor. Yüzlerce kez şikayet ettik aynı hatalardan sorunlardan hiçbir çözüm yapan yok genel merkezden arıkan holding yurtiçi kargoculuk anlayışınız buysa şubelerinizi yönetemiyorsanız boşuna reklamlarla milleti kandırmayın.

Etiketler :

Geç Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Onur K.
  21 Nisan
  18:21

  Gerekli bilgilendirme açıklamalar yapıldı ama hala yerinde saymaya devam ediyor şubeniz bugün de başka kargom var teslimde gösterip hala teslim etmeyip sürekli saat güncelleniyor yine telefonlarına bakmıyor 12-18 saat dilimleri arası gönderi kodu 110473051645 olmaz olsun böyle hizmette şubede.

 • Onur K.
  20 Nisan
  14:58

  Genel merkez arıyor bilgilendirmeler yapılıyor teşekkürler ama sonuç sıfır bu iki şubenizin düzeltilmesi gerekiyor dağınık çalışıyorlar hala ürünüm teslim edilmedi şube 10 dk mesafede site içerisinde ve telefonlarına yine bakmıyorlar ulaşamıyorum...

 • 20 Nisan
  10:49

  Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yapılmıştır.

  Saygılarımızla

  Müşteri İlişkileri