Yurtiçi Kargo Her Defasında Kargomu Şubeden Alıyorum!

Fatih Y. |

Bundan önceki siparişlerim dahil her kargomu ben adrese teslim olarak belirtmeme rağmen şubeden almaktan bıktım arkadaşlar adresi de bilmelerine rağmen kasıtlı olarak kargomu getirmiyorlar ve kendi sitelerine de şikayet belirtemiyorum ne yapacağımı şaştım. Bu herhalde 8 oldu. Ayın 8 i saat 11 de kargo geliyor dağıtıma çıkıyor ve akşama süre yetmedi mesajı çıkıyor. Ertesi gün hiç bir işlem yok, yarına ne der Allah kerim.

Bu gün saat 17:34 ayın 9 u oldu, kasıtlı olarak müşteriyi ayaklarına kadar götürüyorlar ve bunu da eve teslim olarak işliyorlar. Artı 2, 5 - 3 lira hesaba aktarıyorlar. Getirecekleri yer mesafe 400 mt. eve başka isimde kargo verince geliyor.

Etiketler :

Kapıya Teslimat Yapmama

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fatih Y.
  11 Mayıs
  01:08

  ha bu arada yine kargoya gittim ve yine kargomu kendim aldım. ben adrese teslim istiyorum adam dalga geçiyor önceden dükkanınız vardı bırakıyorduk neden kızıyorsun diye günde 2 - 3 sefer evin önünden geçiyorlar 3 gün hala aynı cevap zaman yetmedi

 • 10 Mayıs
  11:00

  Müşteriye mail ile açıklama yapıldığında;

  Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yazılı olarak yapılmıştır.

  Saygılarımızla

  Müşteri İlişkiler