30 Ağustos 2013

Yurtiçi Kargo Hep Aynı Söylemler!

29.08.2013 tarihinde saat 13:00 sularında Yurtiçi Kargo müşteri hizmetlerini arayarak kurye talep ettim. İdealtepe şubesinden yönlendireceklerini belirttiler. Daha önce 3-4 defa aynı durumla karşılaştığım için televizyonun bile sesini açmadım kapıyı duyayım diye. Saat 20:10 da müşteri hizmetlerini aradım. Tam 21 dakika telefonda bekledikten sonra müşteri temsilcisi daha önce defalarca karşılaştığım "arkadaşımız gelmiş ama evde yokmuşsunuz" cümlesini kurdu.

Bu yazıyı okuyan müşteri temsilcisinden ricam çalışanlarınızı eğitin. Dürüst olmaları konusunda eğitin. Evde yoktu yerine mesai saatinde yetişemedik ya da üşendim demesini öğretin.

Melih 40 Okunma

Cevaplar

  • Melih 04 Eylül 2013

    İlgili kargo firması aradı. Kendilerine paketimi aras kargoya verdiğimi eğer yetişebilirlerse gidip aras kargo dan almalarını söyledim. Çözüm bu şekilde oldu. Yukarıda müşteri temsilcisinin yazdığı şekilde çözülmedi.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi30 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön