27 Ekim 2016

Yurtiçi Kargo Hep Aynı Hikaye...

Hepsiburada'dan ürün aldım ve geçen ay ve her zaman olduğu gibi evde olduğum halde size ulaşamadık, ürününüzü 3 iş günü içinde şubemizden alabilirsiniz mesajı geldi. Üstelik bu mesajlar nedense akşam mesai bitiminden sonra geliyor ki arayıp hakkımızı sormayalım diye. Ben ve ailem evdeydik her zamanki gibi ama Yurtiçi Kargo ısrarla aynı yalanı söylüyor. Eve gelmeden ve beni arama zahmetine girmeden evde olmadığımı iddia edip aklımızla alay ediyorlar. Geçtiğimiz ayda şikayet ettim aynı konuda ama şikayet günü inadıma kargoyu bana teslim edeceklerine geri gönderdiler. Aynı başarıyı (!) tekrar bekliyorum. Yarın bekleyeceğim, gidip almayacağım ben para ödüyorsam işimi gücümü bırakıp sizin 3 şubenizi gezemem. Aynı güzergahta geziyorsunuz zaten zahmet olmazsa eve bırakın. Kargo firmasının en önemli görevi kargoyu sahibine teslim etmek, bedava taşımıyorsunuz onu da yapamıyorsanız ne diyeyim ben size.

Abdullah 290 Okunma

Cevaplar

  • Abdullah30 Ekim 2016

    Kopyala yapıştır mesajlardan biri daha. Çözüme yönelik hiçbir şey olmadı. Yine ben gidip aldım kargoyu ve çalışanlarınız tek kelime edemedi utancından. Kargocu ben gidene kadar saklandı zaten yüzü yok karşıma çıkacak. E-postada sizi aradık ama ulaşamadık diye mesaj yazmışlar. İnsanın gülesi geliyor aranmadığı halde hangi yüzle aradık ulaşamadık deniliyor. Yurtiçi Kargo pişmanlıktır. Madem müşterilere kargoyu ulaştırmayacaksınız o zaman dağıtıcı personel çalıştırmayın herkes gitsin kargodan kendisi alsın ürünü. Gidip almazdım kargoyu ama 1 hafta boşuna beklemek istemedim. Zaten sizinle bir daha işim olmayacak, kesinlikle hiçbir siteden ürün alırken sizi tercih etmem, deveyle getirsin isterkerse yeter ki evime ulaşsın. Lanet olsun sizin dandik firma anlayışınıza.

  • Abdullah27 Ekim 2016

    Şimdi de yeni taktik mi geliştirdiniz? Geçtiğimiz ayda böyle yaptınız. Ne kargo günü ne de bugün arayan soran olmadı. İnsanlarla dalga geçmeyin artık yalan söylemeyi bırakın. Ne zaman aradınız? Telefonum açık, ortaya bir yalan atıyorsunuz görende sanır müşterinin sorununu çözmek için çaba sarfetmişsiniz. Otu çek köküne bak demiş atalarımız. Siz neyseniz buradaki çalışanlarınız da aynı. Yalana alışmış, özensiz, dikkatsiz ve dürüst değilsiniz. Masal anlatmayı bırakın ve arayacak yüzünüz varsa arayın bekliyorum.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi27 Ekim 2016

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize e-posta adresi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön