08 Şubat 2014

Yurtiçi Kargo Hata Üstüne Hata Bitmiyor!

Yurtiçi Kargo Takip no: 922769585713. Bu konuda tekrar yorum yazdım ama dönmek zahmetine bile girilmedi. Bugün beni azarlayan hanım, ki kendisinin uyarılmasını da istiyorum, kargomun en azından bugün 17:30 iş çıkış saatinden önce bana ulaştırılacağını belirtti ve gene ulaşmadı!

Takipte görülüyor ki saat 16:00'da Gültepe'den teslim edilemedi uyarısıyla 2. kez dönmüş! Bizim binamız Eczacıbaşı Intema ve çok yakın oranın bulunmaması imkansız.

Ve pazartesi başarırda teslim ederlerse 6 günden fazla süre geçmiş olacak, her anlamda en kibarca rezalet diyebiliyorum. Standart bir "aksiyon" mesajını ilettiler ama görüyoruz ki değil aksiyon almak bir kargoyu bir haftada gönderemiyorlar bu gerçekten kabul edilemez!

Merve 66 Okunma

Cevaplar

  • Merve11 Şubat 2014

    Maalesef yedinci gün öğlen kargom teslim edildi ve pek çok yeri pek çok kez aramak zorunda kaldık. Bu bir doğum günü hediyesi olduğu için de ayrıca mahçup oldum. Keşke bu kadar çok uğraşmadan bir paketi doğru dürüst vaktinde teslim etselerdi. Ayrıca konuyla ilgili bilgi akışı da çok zayıftı, şubede ciddi bir koordinasyon eksikliği olduğu ortada. Şahsen bundan sonra bu markayı tercih etmek istemem.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi10 Şubat 2014

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön