Yurtiçi Kargo Hasarlı Teslimat!

Oguz A. |

Gaziantep ilinden Adana iline adıma gönderilmiş olan kargoda bulunan iki adet hediye gömleğin anlam veremediğim bir şekilde delinip parçalanmıştır. Adana Çukurova şubesinde gerekli tutanağı görevliye tutturduğum halde herhangi bir bilgi alamamakla beraber ortalama 3-4 ayda hasarımın tazmini sağlanacağını söyledi görevli. Hasarımın acil tazminini talep ediyorum.

Bir avukat olarak 6102 sayılı TTK Madde 875 vd. uyarınca gerekli işlemlerde bulunacağım. (TTK Md 875-Taşıyıcı, eşyanın taşınmak üzere teslim alınmasından teslim edilmesine kadar geçecek süre içinde, eşyanın ziyanından, hasarından veya teslimindeki gecikmeden doğan zararlardan sorumludur). Gereğinin bir an önce yapılmasını rica ederim.

Etiketler :

Hasarlı/Eksik Kargo Teslimi Hasar/Kayıp Tazmini

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Oguz A.
  15 Temmuz
  17:41

  Tabi yapıldı gerekli işlem tarafıma da dönüldü çok memnunum.Bir yıldır beklediğim cevabı bir günde aldım.Dalga mı geçiyorsunuz insanlarla.Ne açıklama yapıldı ne de bana ulaşıldı.

 • 11 Ekim
  11:21

  Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır.  Saygılarımızla,  Müşteri İlişkileri