19 Ekim 2016

Yurtiçi Kargo Hasarlı Kargo Ve Şubenin Saygısızlığı!

15.10.2016'da Kahramanmaraş Elbistan şubesinden kargomu sağlam bir şekilde eve teslim olarak maalesef ki Yurtiçi Kargoya teslim ettim. Kargom 17.10.2016'da İstanbul Mimaroba şubesine hasar görmüş şekilde ulaşıyor. Mimaroba şubesindeki yetkili arkadaş (!) bizi arayarak kargonun kirlenmiş ve patlamış olduğunu bunu bu şekilde dağıtım arabasına koymayacağını ve gelip almam gerektiğini emrediyor. Bunun karşısında genel merkezi arayarak durumun sorunun aktarıyor ve bu ayıplı durumun giderilmesini kargonun sağlam teslim edildiğini bildiriyorum.

Tek talebimin kargomun evime getirilmesi olduğunu aktarıyorum. Ancak ilgili şube beni 19.10.2016'da tekrar arayarak genel merkez çok biliyorsa gelsin kargonu kendisi getirsin ben getirmiyorum. Gelip alıyorsan al almıyorsan teslim alan şubeye geri gönderiyorum diyor. Böyle bir saçmalığı başka hiçbir firmada yaşamadım. Resmen skandal!

Engin 135 Okunma

Cevaplar

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi19 Ekim 2016

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize telefon no bilgisi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön