20 Mart 2013

Yurtiçi Kargo Hasarlı Kargo Teslimi!

13. 10. 2012 tarihinde BO120647 fatura nolu Trabezus bilgisayar dan arena bilgisayara göndermiş olduğum kargo taşıma esnasında hasarlı hale gelmiştir. Şikayetvar'a yazmış olduğum şikayetlere istinaden S. hanımın beni arayarak geçen süre içerinde ancak önümüzdeki hafta hasar dosyasının sonuçlanacağını zararın ödenip ödenmeyeceğine dair kararın verilebileceği söylenmiştir.

Bu geçen süre içerisinde müşterimin zararını kendim karşıladığım gibi Yurtiçi Kargonun bu süreçte ödeyip ödemeyeceği henüz belli değilmiş. bütün zararı bana yıkma ihtimalleri olduğunu belirtmişlerdir. Kargo ile teknolojik ürünleri satın almak suç mu? Hem kıracaklar hem de ödemeyecekler.

Mahir 44 Okunma

Cevaplar

  • Mahir 16 Nisan 2013

    hiç bir açıklama yapılmamıştır. sadece biliyoruz bir hafta sonra kesinleşir denilmiştir.

  • Mahir 27 Mart 2013

    13.10.2013 tarihinde göndermiş olduğum BO 120647 kargo taşıma esnasında hasarlı hale gelmiş. şikayet var aracılığı ile yazmış olduğum şikayetler nedeniyle arandım. her arandığımda 1 hafta sonra netleşecek denilmiştir. hala kargodan kesin bir sonuç yok. en son aramada 23.03.2013 tarihinde kesinlikle sonuçlanacak denilmiştir. 23.03.2013 tarihinde aradığımda biz ilgilenmiyoruz. bölge ilgileniyor denilerek tekrar oyalamaya çalışmaktadırlar. 6 aya yakın bir süredir kargonun durumuyla ilgili hiç bir bilgim yok. bu gidişle sonuçlanacak gibi de gözükmemektedir. tek çare dilekçe ve irsaliyeli fatura ile tüketici mahkemesine başvurmak gibi gözüküyor.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi21 Mart 2013

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön