Yurtiçi Kargo Hasarlı Kargo!

Ali Saygin S. |

Yurtiçi Kargo Haznedar kendi adıma Hollanda'ya 26 Şubat 2016 tarihinde 42.2 kiloluk eşya gönderdim. 2384.23 TL ücret alındı. Güngören şubesi daha düşük bir fiyat verdiği için 3 Mart 2016 destek hattını arayarak fiyatlandırma hakkında bilgi istedim. 22 Mart yani bugüne kadar dönüş yapılmadı. Gelen kargo ise hasarlı geldi. Bunun içinde kendilerine 8 Mart tarihinde ulaştım. İki konu hakkında bilgi göndermediler. Tekrar mail attım benden bilgileri tekrar istediler ve halen dönüş yapmadılar. Firma tahminen fazla fatura kestiği işlem ve hasarlı gönderdiği kargo ile ilgilenmiyor şikayetçiyim.

Etiketler :

Hasarlı/Eksik Kargo Teslimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ali Saygin S.
  06 Nisan
  22:48

  Firma verilen fiyatin adil olmadigina karar vermistir ve aradaki farkı odeyecektir fakat hasarin Yurtdisinda kaynaklandigindan hasar bedelini ödemek istememektedirler. Bunun için cesitli ve garip taleplerde bulunmaktadır. örneğin: Kargoya nasıl verdiniz? verdiğiniz zaman cektiginiz resmi gonderin... Yurtdisinda iseniz Turkiyede bir kisiye vekalet gonderin vs.
  Bir daha hayatim boyunca asla basvurmayacagim bir firmadir yurt içi kargo.

 • Ali Saygin S.
  23 Mart
  09:28

  Sonunda firma dönüş yaptı ve isi iyicene yokusa surmeye basladilar. Oncelikle hasar hakkında yurtdisi birimlerine bilgi verdiklerini belirttiler, fiyat icinse "Gungoren size yurtdisi kampanya fiyatı vermis, haznedar ise normal fiyat vermis" bilgisini iletti. Gungoren ve Haznedar subeleri arasinda tam 3.5km mesafe var, ayni hafta içinde nasıl iki farklı fiyat verilebiliyor anlayamadim. Kendilerine telefon ile ulastik, hasarı karsilamalarini talep ettik, bu seferde dilekçe istediler, yani taksit taksit bilgi isteyerek firma tarafından oyalaniyoruz