14 Mayıs 2013

Yurtiçi Kargo Hasarlı Kargo!

09/05/2013 tarihinde Yurtiçi kargo incirli şubesinden bir gönderi yapılmıştır. Söz konusu gönderinin kırılacak eşya olarak belirtildiği halde dosya olarak gönderim yapılmış ve kargom alıcıya ulaştığında büyük bir hasar ile ulaşmıştır. konu hakkında Marmaris şubesinden tutanak tutturulmuştur. Ayrıca kargom dosya olarak gönderildiği halde 18 lira ücret tahsil edilmiş, faturası bile tarafıma teslim edilmemiştir.

Hasarlı kargoya ait zararımın karşılanması gerekmektedir. Toplamda kargo ücreti dahil 67 lira tutmaktadır. bizler kargo şirketlerine güvenerek gönderi yapıyoruz, sonuçları böyle oluyor. Bir daha yurt içi kargoyu kullanmayacağım. Bu konuyu sosyal ortamlarda da paylaşacağım.

Tuğçe 33 Okunma

Cevaplar

  • Tuğçe 20 Mayıs 2013

    merhaba, konu hakkında incirli şubeniz tarafından aranmış olup, şubeniz kargonun gönderimi esnasında kırılabilir olacağını tarafıma sözlü beyan ettiğini ve sonrası hakkında hatanın bizde olduğunu beyan etmişlerdir. söz konusu hasarın tazmin edilmeyeceğini , sonraki gönderimlerde daha dikkatli olmamızı önermişlerdir. kendileri bu şekilde yardımcı olmuşlardır ki buna yardım deniyorsa.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yazılı olarak yapılmıştır. Saygılarımızla Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön