15 Mart 2013

Yurtiçi Kargo Hasar Gören Kargomun Tazmini Yapılmadı!

Ocak ayının ilk haftası laptopumu yetkili servis destek bilişim İstanbul a yolladım.Kargomu Yurtiçi Kargo İzmir Efes şubesine teslim ettim,görevliler ürünü kontrol edip paketlediler ve bilgisayarımı teslim ettim.İki gün sonra destek bilişim pcnin üc farklı yerinde kırıklar olduğunu ve kargoyu bu şekilde kabul edemeyeceklerini ve garanti kapsamı dışında kaldığını soyledi ve mail ile kırıkların fotoğraflarını yollayıp tutanak tutturduğunu söylediler.

Gerekli belgeler ve dilekçeyle birlikte tazmin talebinde bulundum. 40 gün sonra tazmin talebim tutanak ibraz edilmedi gerekçesiyle reddedildi ancak tutanak tutulmuştu. Tekrar dilekçe ve tutanağımı ilettim izmir bölge müdürlüğüne ve aylardır bekliyorum.

Ümit 265 Okunma

Cevaplar

  • Ümit 25 Mart 2013

    Henüz yapılmış bir açıklama ya da işlem yok! Sadece şikayetim için kayıt açıldı ve yine böyle kaldı! Hala sorunumun çözümü için bir şey yapılmış değil!

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi16 Mart 2013

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön