18 Ekim 2016

Yurtiçi Kargo Güzeloba Şubesi Fiyasko!

Geçen hafta internet üzerinden verdiğim siparişimi firma Yurtiçi Kargo ile yolladı. İstanbul Sancak şubesi 2 gün beklettikten sonra siparişi çıkardı. Perşembe günü Antalya Güzeloba şubesine geldi. Cuma dağıtıma çıkarıldı ve gelmedi. Cumartesi dağıtıma çıkarıldı ve gelmedi. Pazartesi dağıtıma çıkarıldı ve gelmedi. Sorun sadece gelmemesi mi tabi ki de hayır. Güzeloba şubesi telefonlara bakmıyor. Telefonu açsalar dağıtıma çıkarılmasın şubeden alacağım diyeceğim ama telefonu hiç açmadılar.

En sonunda pazartesi akşamı saat 6 da iş çıkışı gittim ve durumu anlattım. Şube müdürü olacak kadın (!) yüzüme bile bakmadan geçiştirmek istedi. Ben sinirlenince yanında çalışanlarla alay edip güldüler. Ben böyle kötü bir firma görmedim. Bu çalışanlar ne Arıkanlı Holding bünyesine, ne de Yurtiçi Kargo ailesine yakışmıyor. En kısa zamanda personel değişikliğine gidilmesi lazım!

Neşem 55 Okunma

Cevaplar

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi19 Ekim 2016

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize e-posta adresi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön