16 Aralık 2014

Yurtiçi Kargo Güya Evde Yokmuşuz!

Samsun 19 Mayıs Şubesi sitenin dış kapısına beni evde bulamadıkları dair not bırakıp kaçmış. Kaçmış diyorum çünkü 1.evden hiç çıkmadım. 2.Dairemin kapısı değil, apartmanın kapısı da değil, sitenin dış kapısına not yapıştırın gitmişler.

Gün içerisinde 19 Mayıs şubesini aramama rağmen saat 17.30'a kadar kesin teslim edeceklerini iddia ettiler. Yetmezmiş gibi şube telefonlara bakmadı. Müşteri temsilcileri de her aradığımda, müzik dinleyip durdu. 3 gün içinde gidip almalıyım. Notta öyle yazıyor. Bu arada adresim çok açık ve net. Hamile hamile gidip 19 Mayıs Şubesi bulacakmışım, 2 koli siparişi eve getirecekmişim. Kabalık diz boyu.

Tülin 114 Okunma

Cevaplar

  • Tülin 12 Ocak 2015

    Aynı durum 06.01 evidea siparişi mde tekrarladı. Evde bulamadık site dış kapı notu.Rahatsızım,16 gündür evden çıkmadım.Üstelik kargo telefon ihbarlı idi.ihbar da yok.Kuyruk ve baş birbirini ağdırmadı.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi17 Aralık 2014

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

  • Tülin 16 Aralık 2014

    Şubeye telefonla ulaştım.Almazsanız iade olur şeklinde nahoş tarzda konuşmaya maruz kaldım.Müşteri ilişkileri hala dönüş yapmadı.Hamile olduğumu ve 3 günde almamın mümkün olmadığını söylememe rağmen hatalarını kabul etmedikleri gibi:'alamazsan iade olur' yanıtını aldım.15 yıllık çalışma hayatımda ben esnaf olarak 1 müşteriye böyle ukala tavırla konuşmadık gibi,çalışanlarım da konusmamıstir. Şaştık kaldık..

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön