Yurtiçi Kargo Güya Evde Yokmuşuz!

Tülin Tıldıran D. |

Samsun 19 Mayıs Şubesi sitenin dış kapısına beni evde bulamadıkları dair not bırakıp kaçmış. Kaçmış diyorum çünkü 1.evden hiç çıkmadım. 2.Dairemin kapısı değil, apartmanın kapısı da değil, sitenin dış kapısına not yapıştırın gitmişler.

Gün içerisinde 19 Mayıs şubesini aramama rağmen saat 17.30'a kadar kesin teslim edeceklerini iddia ettiler. Yetmezmiş gibi şube telefonlara bakmadı. Müşteri temsilcileri de her aradığımda, müzik dinleyip durdu. 3 gün içinde gidip almalıyım. Notta öyle yazıyor. Bu arada adresim çok açık ve net. Hamile hamile gidip 19 Mayıs Şubesi bulacakmışım, 2 koli siparişi eve getirecekmişim. Kabalık diz boyu.

Etiketler :

Teslim Personel Davranışı Kapıya Teslimat Yapmama Çağrı Merkezi Erişim Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tülin Tıldıran D.
  12 Ocak
  09:10

  Aynı durum 06.01 evidea siparişi mde tekrarladı. Evde bulamadık site dış kapı notu.Rahatsızım,16 gündür evden çıkmadım.Üstelik kargo telefon ihbarlı idi.ihbar da yok.Kuyruk ve baş birbirini ağdırmadı.

 • 17 Aralık
  09:05

  Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır.

  Saygılarımızla,

  Müşteri İlişkileri

 • Tülin Tıldıran D.
  16 Aralık
  19:02

  Şubeye telefonla ulaştım.Almazsanız iade olur şeklinde nahoş tarzda konuşmaya maruz kaldım.Müşteri ilişkileri hala dönüş yapmadı.Hamile olduğumu ve 3 günde almamın mümkün olmadığını söylememe rağmen hatalarını kabul etmedikleri gibi:'alamazsan iade olur' yanıtını aldım.15 yıllık çalışma hayatımda ben esnaf olarak 1 müşteriye böyle ukala tavırla konuşmadık gibi,çalışanlarım da konusmamıstir. Şaştık kaldık..