25 Haziran 2015

Yurtiçi Kargo Gönderisinin Adresten Teslim Alınmama Sorunu.

22.06.2015'te telefonla kurye talebinde bulundum. 3496112 Kurye takip numaram. Ancak 22 Haziran 09-18:00 arasında kargomu almaları gerekirken kimse gelmedi. Bu firma gönderi alımı için hiç mi eleman bulamıyor? Kurye dağıtım elemanı ile kurye alım elemanı ayrı olmalı, kargomun acilen alınması gerekiyordu evde rehin kaldım resmen. Beni müşteri hizmetleri bu olay yaşanmadan önce arayarak memnuniyet ölçümü yaptı benim daha önceki kargo gönderilerim için sorunlar yaşamıştım. Aradıklarında sorun yaşadığımı zamanında almaya gelmediklerini söyledim ama sanırım bu memnuniyet ölçümlemesi müşterinin gözünü boyamak için yapılıyor. Bir gerçeklik olmadığını düşünüyorum, hizmetlerinden şikayetçiyim.

Fatih 66 Okunma

Cevaplar

  • Fatih01 Temmuz 2015

    Dün kurye talep ettim talep no:3507998 ama ne gelen var ne giden çözüme yönelik hiçbir şey yapmıyorsunuz. Bu kadar sorumsuzluk olamaz. İnşallah gelmezlerde iade ediceğim ürünün süresi geçerse sizden bu ürünün fiyatını alacağım bilginize.

  • Fatih26 Haziran 2015

    Çağrı merkezinden aranıyorum hep aynı cümleler inşallah bir daha böyle bir durum yaşarım. Bu sefer ne diyip arıyacaklar

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi26 Haziran 2015

    Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön