23 Ocak 2014

Yurtiçi Kargo Gönderilen Adrese Değil Kendi Kayıtlarındaki Adrese Teslimat!

Yurtiçi Kargo firması aracılığıyla İstanbul'dan 20 ocak pazartesi günü yola çıkan kargo ertesi gün elimize ulaşmadı. Bunun üzerine müşteri hizmetlerini aradığımızda "adreste bulunamadınız" dendi.

İstanbul'dan verilen gönderi adresine değil, Yurtiçi Kargo'nun kendi sisteminde olan eski adresimize teslimat yapmaya çalışıyorlar. Bu nedenle kargomuz üç gündür Dikmen şubesinde bekletiliyor.

Müşteri hizmetleri göndericinin değil, gönderinin yapıldığı Yurtiçi Kargo şubesinin hatası olduğunu kabul ediyor ama hala (3 gün sonra) Elvankent'teki evimize değil, Etimesgut şubesine bile ulaştırmış değiller.

Gönderi kodu ve takip sorgusu aşağıda.
Gönderi kodu: 902176131878

Erman 64 Okunma

Cevaplar

  • Erman 23 Ocak 2014

    Arayıp neden kargoyu ulaştıramadıklarını (firmanın iç işleyişindeki sorunun sebebini) anlatmaları ŞİKAYETİ CEVAPLAMAK değildir. Ben Yurtiçi kargo genel müdürü/bölge müdürü değilim ki; müşteriyim. Benim şikayet etme nedenim hizmet alamamam ve bunun düzeltilmesini istemem; hala hatalarını düzeltmediklerine göre gerisi BOŞ LAF...

  • Erman 23 Ocak 2014

    Sorunun çözümüne ilişkin tek bir kelime duymadım. İlgili müşteri temsilcisi bana sadece şubelerini şikayet etti: .... şube mail atmamış ... şube de hala bekletiyormuş.. Sonuç: Üç gündür kargomun bana ne zaman geleceğini söyleyebilen tek bir yetkiliyle karşılaşmadım + 24 saate ulaşacak kargom 72 saate yaklaştık hala ulaşamadı.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi23 Ocak 2014

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön