18 Eylül 2013

Yurtiçi Kargo Gönderi Teslimi!

Yurtiçi Kargo firması kadar lakayt çalışan bir firma ile çalışmadım daha önce. Benim tercihim değil aldığım ürünün Yurtiçi Kargo firması ile gönderilmesi, fakat ne yazık ki onlarla çalışıyorlar. 17-09-13 tarihinde tüm gün kargo takip edip 444 99 99 no'lu telefondan kargo bilgisini sormama rağmen (kargonuz dağıtımda deniliyor. ) ki Büyükşehir şubesinin telefonuna ulaşmak mümkün değil.

Şu anda gönderi takibe girdiğimde alıcı yok diye açıklama görüyorum. Ses kayıtlarını dinlerseniz ki hiç sanmıyorum tüm gün bu gönderi için evde beklediğimi belirtmiş bulunuyorum. Yurtiçi Kargo firması nasıl bu kadar popüler oldu bilemiyorum ama eminim ki hizmetlerinden dolayı değil.

Remziye 48 Okunma

Cevaplar

  • Remziye19 Eylül 2013

    Şikayetim giderilemedi ve üstüne ürünüm elime ulaşmadığı için iptal etmek zorunda kaldım. Beylikdüzü /Büyükşehir şubesi kesinlikle iyi çalışmıyor ben bu tür sorunu aylardır yaşamaktayım. Bu son noktadır. Yurtiçi kargo Beylikdüzü/Büyükşehir civarında oturuyorsanız ve kargonuz Yurtiçi kargo ise kesinlikle bu hizmeti reddedin. Geldiklerini iddia ettikleri süre içinde tam 3 farklı kargo firması bana teslimat yapmıştır. Yani yurtiçi kargo dışında ki her firma ile çalışabilir fakat bu firmanın adını duyduğunuzda hızla uzaklaşabilirsiniz.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi19 Eylül 2013

    Müşterimizin şikayetinin çözülmesi konusunda gerekli işlemler yapılmış olup, müşterimize sorunun çözümüne yönelik açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön