Yurtiçi Kargo Gönderdiğim Tablet Yolda Kırılmış!

Ali Kemal Y. |

Yurtiçi kargoyla gönderdiğim tablet yolda kırılmış. Bu nedenle ürünü firmaya teslim edemiyorum. Bana tabletin İstanbul şubesinden bana iade edileceği söylendi. Şu an 200 liraya aldığım ve ekranı kırık olmasa iade alınacak ve tarafıma ücreti iade edilecek tableti iade edemiyorum. Kırık tablet elimde kaldı. Ne firma ne de Yurtiçi Kargo zararımı karşılamak dursun herhangi bir şekilde çözüm önerisi dahi sunmuyorlar. Kargo ile kırılmadan teslim edilen ürün, geldiği şekilde paketlenip geri yollandığı halde nasıl kırılabilir yolda?

Etiketler :

Hasar/Kayıp Tazmini

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ali Kemal Y.
  20 Temmuz
  17:51

  Bugün tablet elime ulaştı. Tablet ekranı kırık değil. Trio Bilgisayar adlı iade alan firmadaki arkadaşlar ekran koruyucusunu çıkarmak zahmetinde bulunmamışlar. Hem beni hem de yurtiçi kargoyu yanlış bilgilendirmişler.
  Yurtiçi kargoya teşekkür ederim.

 • Ali Kemal Y.
  19 Temmuz
  10:01

  müşteri hizmetleriyle sonunda gorustum. Hasar gören urunun faturasiyla dilekçe yazmam gerektiğini söylediler. Genel mudurluk degerlendirecekmis. Anlasilan bir kaç hafta daha oyalama sureci devam edecek. Urun teslim aldigimda icinden çıkan faturayla dilekçemi yazicam ve oyalama surecini baslaticam. Hayirlisi olsun.

 • Ali Kemal Y.
  18 Temmuz
  18:56

  Cağrı merkeziniz onlarca defa aramama rağmen cevap vermiyor

 • Ali Kemal Y.
  18 Temmuz
  18:23

  Cevabiniz için teşekkürler. müşteri hizmetleri aramis ulasamamis. Su an ben geri arıyorum fakat ulaşamıyorum

 • 18 Temmuz
  17:24

  Sayın Y.,

  30188086**** nolu gönderiniz ile ilgili teslimat sorunu hakkında

  Tarafımıza iletilen 5983567 talebiniz ile ilgili Müşteri Hizmetleri Ekibimiz sizleri bilgilendirmiştir.

  Öneri ve taleplerinizi, 444 99 99 Yurtiçi Kargo müşteri hizmetleri ve www.yurticikargo.com İletişim sayfasından bizlere iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetlerİ