19 Ekim 2016

Yurtiçi Kargo Getirmediği Pakete Adreste Bulunamadığı İçin Teslim Edilemedi Diyor...

15.10.2016 cumartesi günü Etiler şubesine ulaştığı internet kayıtlarında görünen kargoma güya o gün adreste bulunamadığı için teslim edilemedi notu düşülüyor. Bütün gün evdeyiz ayrıca 7/24 kamera ve güvenlik elemanları bulunan bir yerdeyiz. 17.10.2016 da cep telefonuma kargomun dağıtıma çıkarıldığı bilgisi geliyor. O günde evdeyiz ve aynı şartlar geçerli kargo gelmiyor ama kayıtlara yine adreste bulunamadığı için teslim edilemedi notu düşüyor. Etiler şubesini defalarca aramama rağmen 257 5092 nolu telefon asla açılmıyor. Ürünü gönderen firmayı arıyorum. Onlar Yurtiçi Kargo merkeziyle görüşüyorlar, firmaya şubeden bilgi alıp size döneriz diyorlar ama dönmüyorlar. Yurtiçi Kargo kapısına kadar gidip kargomuzu aramamızı bekliyor, eve teslim etmiyor geldim yoktunuz yalanını rahatlıkla söylüyor çünkü ispat edemeyeceğimizi sanıyor ama benim durumumda gelmediğinin kamera kanıtları mevcut.

Zeynep 158 Okunma

Cevaplar

  • Zeynep 06 Aralık 2016

    Yine benzer sorun yaşanıyor. Cuma günü İzmirden yollanan kargo için pazartesi (5.12.2016) cep telefonuna gerçek dışı beyan ile "adresde bulunamadığı için 3 içinde şubemize gelip kolinizi alın" mesajı geldi. Daha önce de belirttiğim gibi 7/24 güvenlik görevlisi ve kamera bulunan adresde Yurtiçi Kargo elemanlarının bana koli getirmediği kanıtlı olduğu halde firmanın yaptığı gerçek dışı beyan üzerine hem koliyi gönderen firmaya hem de Yurtiçi Kargo merkezine bildirimde bulunuyorum, akabinde cep telefonuma "bugün mesai saatleri içinde teslimat yapacağız" diyorlar ama su an 20:30 ve koli yine teslim edilmedi. Yurt içi Kargonun ticari etik dışı çalışma tarzını yargıya taşımayı planlıyorum.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi20 Ekim 2016

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize telefon no bilgisi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön