06 Nisan 2015

Yurtiçi Kargo Getirilmeyen Kargo.

Evde olmamıza rağmen büyük bir yalanla evde bulunmadığımızı ve bilgi notu bırakıldığını söylüyorlar. Çağrı merkezide bu konuda hiçbir şey yapmıyor. Üstelik şube var mı yok mu belli değil İstanbul Fatih'te bir şube ve telefonla ulaşılamıyor bu şubenin çalışanlarına. Yurtiçi Kargo'dan ve bu şubeden şikayetçiyim. Kurumsallık adına şubelerinin çalışma disiplinine dikkat etsinler. Zira cibali şubesi için çalışma disiplini bizim anladığımız kadarıyla çok da önemli değil!

Yasin 60 Okunma

Cevaplar

  • Yasin 06 Nisan 2015

    Cibali şubesi bugün için de olanca pişkinliğiyle sisteme gelindiğini ve ulaşılamadığını not düşmüş. Tüm gün evdeydik. Ben kurumsallıktan uzak böyle bir şirket görmedim. Madem adrese teslim işini beceremiyorsunuz yapmayın. o telefon numaraları sanırım süs olarak konmuş binalarına. Kendilerine bir türlü ulaşamıyoruz. Sonuç olarak yurt içi kargoyla çalışmayın. Hele olur da fatihe yolunuz düşerse kesinlikle cibali şubesiyle iş yapmayın zaten kendileri de iş yapmamak adına ellerinden gelen gayreti gösteriyorlar.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi06 Nisan 2015

    Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön