Yurtiçi Kargo Gelmeyen Siparişim!

Sevil Ç. |

3 hafta önce N11'den verdiğim siparişim Yurtiçi Kargo'ya verilmiş. Siparişin faturası geldi ama ürün kayıp. Kırşehir Kaman Hirfanlı yöresinde oturuyorum, kargoyu buraya getirmiyorlar ilçeye geliyor. İlçeye ulaşınca bizi arayıp nereye bırakalım diye soruyorlar ve söylediğimiz adrese bırakıyorlar. Ama Yurtiçi Kargo hiçbir zaman aramıyor. Gidip kafasına göre bir yere bırakıyor ve hiçbir şekilde bizleri bilgilendirmiyor.

Eşim Kırşehir'deki şubeyi kaç defa aradı yok kayboldu bilmiyoruz diyorlarmış. Böyle bir şey olabilir mi? Madem ki işinizi yapamıyorsunuz yapmayın kardeşim. Ayrıca bir tek bu siparişimde değil her zaman Yurtiçi ile çalışan bir firmadan ürün aldığımızda aynı şey yapılıyor. Bizi bilgilendirmiyorlar. Bilgilendirmedikleri gibi bir de Kırşehir Yurtiçi Kargo şubesi telefona bakmıyorlar. 20 kere ararsanız belki bir kere ulaşırsınız. İnşallah şikayetleri bari dikkate alıyorsunuzdur.

Etiketler :

Kapıya Teslimat Yapmama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sevil Ç.
  20 Temmuz
  16:29

  3.4 gün önce yine yazmıştım yine ilgilenilmedi yine yazıyorum ürünüm bulunana kadar yazacağım. Ürünüm bir aydır kayıp. Yetkililerin umurumda bile değil. Bilgi alabilecek kimse yok. Kime sorsan bilmiyor. Bu ürünü ben nereden bulacağım?

 • Sevil Ç.
  20 Temmuz
  12:41

  Hala kimse ilgilenmiş değil.

 • Sevil Ç.
  18 Temmuz
  21:09

  Beni kimse bilgilendirmedi. Aramışsınız görmedim geri aradığımda da konuştuğum müşteri temsilcisi size dönecekler dedi kimse dönmedi.

 • 18 Temmuz
  17:26

  Sayın, Ç.

  Teslimat sorunu hakkında

  Tarafımıza iletilen 5972509 talebiniz ile ilgili Müşteri Hizmetleri Ekibimiz sizleri bilgilendirmiştir.

  Öneri ve taleplerinizi, 444 99 99 Yurtiçi Kargo müşteri hizmetleri ve www.yurticikargo.com İletişim sayfasından bizlere iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Yurtiçi Kargo Müşteri Hizmetlerİ