17 Nisan 2015

Yurtiçi Kargo Gelmeyen Kurye.

14 Nisan Salı günü Yurtiçi Kargo müşteri hizmetlerini arayıp adresime kurye istedim. 15 Nisan Çarşamba günü kargonun adresimden alınacağını bildirmelerine rağmen kurye kargoyu teslim almaya gelmedi. Çarşamba günü tekrar arayıp Perşembe günü için yeni bir kayıt oluşturmama rağmen yine kargomu almaya gelen bir Yurtiçi Kargo yetkilisi olmadı. 1 koliyi 3 günde teslim alamayan Yurtiçi Kargo ve çalışanlarına teşekkür ederim.

Burak 84 Okunma

Cevaplar

  • Burak 18 Nisan 2015

    Şikayetim üzerine Yurtiçi Kargodan bir yetkili arayıp gerekli incelemenin başlatıldığını Marmaris Armutalan şubesinin yetkilisiyle irtibata geçilip 18 Nisan Cumartesi günü öğlen 13:00'e kadar adresime gelinip teslim alınacağını söyledi. Ama bugünde Yurtiçi Kargodan ne bir yetkili gelip kargoyu teslim aldı, ne de telefon açan oldu. 1 haftada 1 paketi teslim almaya gelemeyen Yurtiçi Kargoyu tebrik eder, teşekkürü bir borç bilirim.

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi17 Nisan 2015

    Çözüme yönelik olarak gerekli işlemler gerçekleştirilmiş müşterimize alınacak aksiyonlar hakkında açıklama yapılmıştır. Saygılarımızla Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön